Tłumaczenie zaświadczenia o przebiegu ubezpieczenia OC

Tłumaczenie zaświadczenia o przebiegu ubezpieczenia OC
Chcesz zamówić tłumaczenie? Zapytaj o najbliższy termin:
+48 604 132 077
Zaświadczenie o przebiegu ubezpieczenia OC jest niezbędne aby zachować zniżki, ale także może być wymagane za granicą w razie kolizji (w przypadku, gdy klient zakupił w Niemczech ubezpieczenie, może być zmuszony do udokumentowania prawa do zniżek w Polsce). Policjanci w krajach Unii nie znają wzoru polis OC wydawanych przez polskie firmy asekuracyjne. Zdarza się, że klienci często podróżujący za granicą, zwracają się do tłumacza z prośbą o przekład dokumentów ubezpieczeniowych na język niemiecki.

KONTAKT Z TŁUMACZEM

Termin tłumaczenia polisy ubezpieczeniowej ustalany jest indywidualnie, natomiast tłumaczenie zaświadczenia o przebiegu ubezpieczenia komunikacyjnego to 24h. Aby zamówic tłumaczenie, skontaktuj się bezpośrednio z tłumaczem przysięgłym.

O mnie Zobacz wszystkie wpisy Moja strona

Halina Ozimińska

Jestem tłumaczem wpisanym na listę tłumaczy przysięgłych pod nr TP/2642/05, należę do Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych. Czynnie wykonuję tłumaczenia przysięgłe, zwykłe oraz ustne dla klientów indywidualnych, małych i średnich firm oraz biur tłumaczeń z Częstochowy.