Tłumaczenie faktury VAT

Tłumaczenie faktury VAT
Chcesz zamówić tłumaczenie? Zapytaj o najbliższy termin:
+48 604 132 077
Faktura VAT, jest szczególnym rodzajem faktury wystawianym przez płatników podatku VAT. Faktura powinna być wystawiona przynajmniej w dwóch egzemplarzach, przy czym jeden z nich jest oryginałem (który otrzymuje kupujący), a pozostałe kopiami – od 2014 roku nie jest wymagane ich specjalne oznaczenie, z księgowego punktu widzenia kserokopia oryginału faktury nie jest kopią faktury.

Tradycyjnie faktura wystawiana jest na papierze, jednak w pewnych okolicznościach dopuszczona jest postać elektroniczna (e-faktura). Faktury są najczęściej tłumaczonym dokumentem przez tłumaczy przysięgłych obsługujących podmioty biznesowe.


KONTAKT Z TŁUMACZEM

Tłumaczenie faktury VAT z języka polskiego na niemiecki lub z niemieckiego na polski wykonuję zwykle w 24h. Chcesz zamówić tłumaczenie? Skontaktuj się bezpośrednio z tłumaczem przysięgłym.

O mnie Zobacz wszystkie wpisy Moja strona

Halina Ozimińska

Jestem tłumaczem wpisanym na listę tłumaczy przysięgłych pod nr TP/2642/05, należę do Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych. Czynnie wykonuję tłumaczenia przysięgłe, zwykłe oraz ustne dla klientów indywidualnych, małych i średnich firm oraz biur tłumaczeń z Częstochowy.