Tłumaczenie skróconego aktu urodzenia

Tłumaczenie skróconego aktu urodzenia
Chcesz zamówić tłumaczenie? Zapytaj o najbliższy termin:
+48 604 132 077
Oferuję tłumaczenie aktu urodzenia lub skróconego odpisu aktu urodzenia z języka polskiego na język niemiecki. Akt urodzenia stwierdza fakt narodzin dziecka. Dokument ten jest tworzony i przechowywany przez urząd stanu cywilnego na którego obszarze działania stwierdzono urodzenie. Stanowi on wyłączny dowód tego zdarzenia możliwy do obalenia tylko przez procedurę sprostowania lub unieważnienia aktu. W akcie urodzenia odnotowuje się imię i nazwisko dziecka, jego płeć, datę i miejsce urodzenia, imiona i nazwiska rodziców, daty i miejsca ich urodzin, miejsce ich zamieszkania.

Akty urodzenia w Częstochowie sporządzane są przez Urząd Stanu Cywilnego, ul. Focha 19/21 – pokój 1, więcej informacji


KONTAKT Z TŁUMACZEM

Tłumaczenia skróconych aktów urodzenia z języka polskiego na język niemiecki wykonywane są w 24h. Aby zamówić tłumaczenie, skontaktuj się bezpośrednio z tłumaczem przysięgłym.

O mnie Zobacz wszystkie wpisy Moja strona

Halina Ozimińska

Jestem tłumaczem wpisanym na listę tłumaczy przysięgłych pod nr TP/2642/05, należę do Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych. Czynnie wykonuję tłumaczenia przysięgłe, zwykłe oraz ustne dla klientów indywidualnych, małych i średnich firm oraz biur tłumaczeń z Częstochowy.