Tłumaczenie skróconego aktu małżeństwa

Tłumaczenie skróconego aktu małżeństwa
Chcesz zamówić tłumaczenie? Zapytaj o najbliższy termin:
+48 604 132 077
Oferuję tłumaczenie aktu małżeństwa lub skróconego odpisu aktu małżeństwa. Akt małżeństwa stwierdza zawarcie związku małżeńskiego. Stanowi on wyłączny dowód tego zdarzenia możliwy do obalenia tylko przez procedurę sprostowania lub unieważnienia aktu. W akcie zawarcia związku odnotowuje się nazwiska i imiona, nazwiska rodowe, stan cywilny, datę i miejsce urodzenia, miejsce zamieszkania osób zawierających związek małżeński, imiona, nazwiska i nazwiska rodowe ich rodziców, miejsce i datę zawarcia małżeństwa, nazwiska i imiona świadków, nazwisko, które będą nosić małżonkowie i ich dzieci, potwierdzenie złożenia przed kierownikiem urzędu stanu cywilnego oświadczenia o wstąpieniu w związek małżeński.

Odpisy aktów małżeństwa w Częstochowie sporządzane są przez Urząd Stanu Cywilnego ul. Focha 19/21, więcej informacji.


KONTAKT Z TŁUMACZEM

Tłumaczenia skróconych aktów małżeństwa z języka polskiego na język niemiecki wykonywane są w 24h. Aby zamówić tłumaczenie, skontaktuj się bezpośrednio z tłumaczem przysięgłym.

O mnie Zobacz wszystkie wpisy Moja strona

Halina Ozimińska

Jestem tłumaczem wpisanym na listę tłumaczy przysięgłych pod nr TP/2642/05, należę do Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych. Czynnie wykonuję tłumaczenia przysięgłe, zwykłe oraz ustne dla klientów indywidualnych, małych i średnich firm oraz biur tłumaczeń z Częstochowy.